OSMANİYE Merkez Adnan Oğuz Anadolu Lisesi Adres ve İletişim Bilgileri

İnternet ortamında gerekli veya gereksiz her türlü bilginin çok fazla ve dağınık olması, çoğu zaman  aranılan doğru bilgiye erişimi güçleştirmekte hatta yanlış bilgi  edinme sonucu insanların daha fazla zamanını harcamalarına sebep olmaktadır. Aranılan bilgiler içerisinde doğru olması önemlilik arz eden  bu bilgilerden biri de adres ve telefon gibi iletişim bilgileridir. Rehber niteliği taşıyan sitemiz aracılığı ile OSMANİYE İli Merkez Adnan Oğuz Anadolu Lisesi iletişim bilgilerine sayfamızdan doğru ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

   
OSMANİYE Merkez Adnan Oğuz Anadolu Lisesi Adres: Adnan Menderes Mahallesi Mehmet Zahid Kotku Sokak No:48 -Merkez/Osmaniye (Ek Sanayi Sitesi Mermerciler Karşısı)
OSMANİYE Merkez Adnan Oğuz Anadolu Lisesi Telefon: (328) 814 89 25
OSMANİYE Merkez Adnan Oğuz Anadolu Lisesi Faks: (328) 814 89 26
 telefon-numarasi
 

Bir önceki yazımız olan OSMANİYE Kadirli Ali Mümtaz Sayman Ortaokulu Adres ve İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde adres, Ali Mümtaz Sayman Ortaokulu ve bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı için arama terimleri:

  • adnan oğuz anadolu lisesi osmaniye adres
  • oguz elı ımam hatıp lısesı telefon rehber
  • osmaniye merkez adnan oğuz anadolu lisesi ek sanayi sitesi mermerci ler karşı şi na nasıl gidilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar